09123360511_09128637740
متخصص در اجرای سقف های شیب دار مختص ویلاهای لوکس
با استفاده از متریال های شینگل و تخته های OSB

مدرنترین سیستم گرمایشی رادیاتور قرنیزی

رادیاتور قرنیزی به عنوان مدرنترین سیستم گرمایشی جایگزین رادیاتور دیواری و سیستم های دیگر گرمایشی مانند گرمایش از کف و دیگر سیستم های گرمایشی میباشد.

رادیاتور قرنیزی همانگونه که از نام آن پیداست دقیقا در قسمت قرنیز ساختمان یعنی در پایین ترین نقطه دیوار قرار میگیرد.

جنس قرنیز رادیاتور از آلمینیوم بوده که با بست ها و اتصالات استیل در زوایا و پیچ و خم های محیط به یکدیگر متصل شده و سیستم گرمایش رادر آن به جریان می اندازند. یکی از اتفاقات قابل اتکا و مهم رادیاتور قرنیزی قابلیت ارتقا، ظرفیت گرمایی آن می باشد .

عملکرد رادیاتور قرنیزی همانند کمربند گرمایشی می باشد که گرما را به صورت مطلوب و یکنواخت در کل محیط ایجاد نموده و ظرف مدت 20 دقیقه می توان به مطلوب ترین دمای محیط دست پیدا کرد.

از مزایای رادیاتور قرنیزی نسبت به رادیاتور دیواری ، سیستم گرمایشی از کف و....می توان اشاره کرد به:

1. رادیاتور قرنیزی به جای قرنیز ساختمان نصب و گرما را در تمام محیط به صورت یکنواخت انتقال می دهد.

2. در رادیاتور دیواری به دلیل نصب در ارتفاع 80 سانت و اینکه فقط در یک یا دو قسمت از محیط نصب گردیده گرما در ارتفاع بالاتر بوده و پایین دمای سردتری را خواهد داشت ولی بالعکس در رادیاتور قرنیزی به دلیل وجود در پایین ترین نقطه محیط و نیز به دلیل اینکه گرما از تمام نقاط انتقال می یابد دمای پایین گرمتر از دمای بالا می باشد.

3. رادیاتور قرنیزی بر خلاف رادیاتور دیواری دارای عایق حرارتی می باشد و گرما را به دیوار انتقال نداده و از پوک شدن مصالح ساختمانی جلوگیری به عمل می آید.

4. عدم سیاه شدن دیوار در رادیاتور قرنیزی بر خلاف رایاتور دیواری

5. حذف رادیاتور دیواری از دکوراسیون های داخلی به عنوان یک المان گرمایشی با کمترین ارزش زیبایی و ایجاد فضایی بازتر در محیط برای چیدمان و دکوراسیون های داخلی

6. دکوراتیو بودن و ایجاد فضای زیبا در محیط و دکوراسیون داخلی

تفاوت و ویژگی های برتر رادیاتور قرنیزی کلینیک ساختمانی وی آی پی با رادیاتورهای قرنیزی موجود در ایران :

1. در رادیاتور قرنیزی کلینیک ساختمانی وی آی پی اتصالات به صورت رزوه ای با سایز 1/2 اینچ می باشد و با توجه به حجم آب گیری بالا قابلیت انتقال حرارت بیشتری را دارد.(کاهش دبی )

2. در رادیاتور قرنیزی کلینیک ساختمانی وی آی پی اتصالات از جنس استیل ارتجاعی (فنری) می باشد که در برابر حرارت مقاوم و تغییر فرم نمی دهد.

3. کاهش افت فشار در مدارها با توجه به سایز لوله اتصالات و سایز لوله رادیاتور از مهمترین و قابل تامل ترین مسئله ایست که تلاش تحقیق و آزمایش مهندسین و تیم فنی بر جسته کلینیک ساختمانی وی آی پی در قرنیز رادیاتوری به آن دست پیدا کرده اند.

4. عدم سوراخ شدن با توجه به اینکه قرنیزهای رادیاتوری موجود در بازار به علت ضخامت کم لوله طی مدت 2 سال به دلیل واکنش شیمیایی آب سوراخ می شود.

5. خدمات پس از فروش آسان در صورتی که تمام اتصلات در بازار موجود می باشد و نیازی به خدمات شرکت نمی باشد.

6. قابلیت ارتقا، سیستم گرمایشی مهندسین طراح و سازنده در طراحی قرنیزهای رادیاتور کلینیک ساختمانی وی آی پی مواردی را در نظر گرفته که به صورت طبقاتی بدون محدودیت روی هم سوار شده بدون تخریب و آسیب سیستم لوله کشی در مواردی که سیستم جوابگویی گرمای محل نصب شده نباشد (در صورت محاسبات اشتباه مجری)شرکت می تواند با اضافه کردن 1 ردیف از رادیاتور مشکل گرمایش را حل کند.

7. طراحی مدل به صورت تابشی و هم رفتی بالا به دلیل ارتفاع و فاصله از دیوار حجم بیشتر تماس با سطح رادیاتور یکی دیگر از ویژگی های رادیاتور قرنیزی کلینیک ساختمانی وی آی پی می باشد.

8. استفاده از کاورهای فلزی هم رنگ

9. استفاده از عایق زیر کار از جنس الاستومر و پوشش 80 میکرون آلومینیوم برای تشعشع بیشتر در رادیاتور قرنیزیکلینیک ساختمانی وی آی پی

10. پایه نگهدارنده رادیاتور به دیوار و عدم صدای تق و تق به دلیل انبساط طولی از ویژگی های دیگر رادیاتور قرنیزی کلینیک ساختمانی وی آی پی نسبت به رادیاتور های قرنیزی موجود در بازار می باشد.

آدرس : کرج،مهرشهر بلوار ارم نبش خیابان افشار ساختمان رویال _ تلفن:09123360511_09128637740_09122653700_02633302843
تمامی حفوق این وب سایت برای شرکت VIP محفوظ می باشد.
Design & Prrograming: Mina Ghamari Alamdari @ 2019