09123360511_09128637740
متخصص در اجرای سقف های شیب دار مختص ویلاهای لوکس
با استفاده از متریال های شینگل و تخته های OSB

اکس پی اس_ XPS

عایق حرارتی xps چیست ؟

ورق های پلی استایرن اکسترود شده که به xps مشهور است جهت عایق بندی در ساختمان ها و صنعت کاربرد وسیعی دارد.

Xps از اختلاط پلی استایرن معمولی GPPS با عوامل فوم کننده fooming agent طی فرایند اکستروژن بدست آمده و عایق حرارتی xps را تشکیل میدهد.

عایق حرارتی xps با استاندارد و تاییدیه های بین المللی عاری از هرکونه کازهای مخرب محیط زیست مانند cfc است که بر طبق قوانین وضع شده و پروتکل مونترال استفاده از آنها منع شده است میباشد

ورق های عایق xps به دلیل ویژگی های خاص خود در موارد زیادی جهت عایق کاری ساختمان ها جایگزین پشم سنگ ، پشم شیشه ، ورق عایق EPS ( در کشور ما مشهور به یونولیت) شده است و به جرات می توان از عایق xps به عنوان استانداردترین عایق حرارتی جهان نام برد.

عایق xps علاوه بر عایق بندی سطوح ایجاد شده پس از نصب ، قابلیت ویژه ای جهت استفاده از مصالح ساختمانی سنتی را داراست .

یکی از مشکلات عایق حرارتی مانند پشم سنگ ، پشم شیشه ، و ... وجود الیاف در این عایق ها میباشد ، الیاف موجب جذب رطوبت هوا شده به مرور زمان عایق های حرارتی جای خودرا از دست داده و ققط خاصیت عایق صوتی را خواهند داشت . اما در عایق حرارتی xps به دلیل عدم وجود الیاف در این عایق جذب رطوبت نداشته و همواره کیفیت خود را مانند روز اول حفظ خواهد گرد.

کلینیک ساختمانی vip مفتخر است که در زمینه تولید عایق حرارتی xps پیشگام بوده و به عنوان برترین تولید کننده عایق xps و با توجه به اینکه در خاورمیانه سه کشور روسیه ، ترکیه و ایران این سه محصول را به عرصه تولید رسانیده اند مجموعه ما به مراتب با کیفیت تر و قوی تر نسبت به دو رقیب دیگر حاضر شده و توانسته سهم وسیعی از بازار این محصول را دکشورهای همسایه نصیب خود گرداند .

عایق حرارتی xps در قطر 2cm تا 10cm و در عرض 60cm تا 120cm و طول دلخواه ( مناسب با سفارش مشتری و حمل کالا ) تولید و به خریداران محترم عرضه نماید.

آدرس : کرج،مهرشهر بلوار ارم نبش خیابان افشار ساختمان رویال _ تلفن:09123360511_09128637740_09122653700_02633302843
تمامی حفوق این وب سایت برای شرکت VIP محفوظ می باشد.
Design & Prrograming: Mina Ghamari Alamdari @ 2019