09123360511_09128637740
متخصص در اجرای سقف های شیب دار مختص ویلاهای لوکس
با استفاده از متریال های شینگل و تخته های OSB

مزیت های شینگل

مزیت های شینگل نسبت به دیگر پوشش های سقف های شیبدار

از گذشته تا به امروز سقف های شیبدار بسیاری چون سفال ، ورق ، آندو ویلا ، آکروتایل ، پلی کربنات و ... تا مدرنترین سقف های شیبدار با نام شینگل که میتوان با توجه به ویژگی های آن ، شینکل را استاندارد ترین سقف شیبدار جهان نام برد .

در این مقاله به ویژگی ها و مزیت های شینگل اشاره خواهیم کرد :

1 . طول عمر بالای شینگل : سقف های شینکل بدلیل وجود تخته های osb در زیرسازی کار ، تیرریزی صحیح ، مقاوم بودندر برابر اشعه ، آب ، باد و نیز وجود رنگ طبیعی سنگ های دریایی از طول عمر بسیار بسیار بالاتری نسبت به تمامی سقف های شیبدار دیگر را دارا میباشد.

2 . محکم بودن و امکان راه رفتن بر روی سقف شینگل : از آنجایی که مقاومت فشار سطحی تخته های osb با توجه به تیر ریزی استاندارد در هر متر مربع 100kg میباشد و نیز شینگل که به عنوان فینیشینگ و روکش بر روی تخته های osb دارای الیاف می باشد به راحتی میتوان در هر زمان بر روی سقف شینگل راه رفت .

3 . عایق صدا بودن شینگل : شینگل تشکیل شده از 5 لایه ( لاستیک ، قیر ، چسب قیر ،الیاف و سنگ های دریایی )میباشد که باعث میشود تا حد بالایی شینگل ها عایق صدا بوده و حتی مانع از رسیدن صدای دامبه ها و قطرات باران به گوش فرد ساکن در زیر سقف شینگل باشد.

4 . شینگل عایق اشعه uv خورشید بوده و مانع از عبور آن می گردد .

این اشعه مظر بوده و با استفاده از شینگل در سقف های شیدار ، سقف خود را عایق مینمایید .پ

5 . استاندارد بودن شینگل در مبحث سبک سازی سازه ها : با توجه به ویژگی های شینگل مانند مقاومت فشاری سطح سقف و قابلیت راه رفتن و تحمل وزن این پوشش وزن بسیار پایینی داشته و تمامی استاندارد های سبک سازی سقف را رعایت نموده و بدین صورت می توان سقف شینگل را سبک ترین سقف و استاندارترین سقف شیبدار جهان نام برد

6 . شینگل دارای ترمز برای جلوگیری از ریزش برف از روی سقف می باشد. شینگل با توجه به دارار بودن سنگ های دریایی ، الیاف ، لاستیک ، چسب قیر و قیر دارای ترمز برای جلوگیری از ریزش برف از روی سقف میباشد ولی در سقف شیبدار ورق یا سقف شیبدار سفال به دلیل اینکه گرما از داخل محیط و زیر سقف به روی آن منتقل میگردد و در صورتی که بر روی سقف حجم برف ناشی از بارش وجود داشته باشد باعث گرم شدن و به مراتب آب شدن سطح زیری برف شده و موجب سر خوردن و ریزش برف به پایین میگردد که این مشکل با توجه به توضیحات در سقف های شینگل برطرف گردیده است

7 . تداوم زیبایی ظاهر شینگل : عدم رنگ پذیری شینگل ، عدم پوسیدگی شینگل ، عدم زرد شدگی شینگل و عدم شکنندگی شینگل در برابر نور خورشید باعث تداوم زیبایی ضاهری شینگل در مدت زمان طولانی می باشد

8 . انعطاف پذیری شینگل : انعطاف پذیری شینگل حتی به صورت سرد باعث نشگن بودن این محصول یوده و فعالیت بر روی سقف های شیبدار و علی الخصوص سقف های قوس دار را برای ساختمان ها و ویلا راحت می گرداند.

9 . سرعت نصب بالای شینگل : تمامی مزیت ها که در بالا به آنها ذکر شد مانند سبکی ، انعطاف پذیری ، نشگن بودن ، قابلیت تردد با عث شده تا سرعت نصب شینگل بالا و سهولت در نصب نسبت به سقف های شیبدار دیگر ایجاد کردد.

10 . ایزولاسیون حرارتی بودن شینگل : ایزولاسیون حرارتی بودن شینگل باعث گردیده تا در مصرف برق و گاز و انرژی های گران قیمت امروزی انرژی صرفه جویی بسزایی داشته باشیم

آدرس : کرج،مهرشهر بلوار ارم نبش خیابان افشار ساختمان رویال _ تلفن:09123360511_09128637740_09122653700_02633302843
تمامی حفوق این وب سایت برای شرکت VIP محفوظ می باشد.
Design & Prrograming: Mina Ghamari Alamdari @ 2019